ניהול פרוייקטים

 

ניתן להיעזר בניסיוננו המקצועי גם בניהול פרויקטים קצרי טווח במגוון רחב של תחומים והיקפים.

לחברתנו ניסיון רב בניהול פרויקטים מתחומים שונים – לדוגמא:

 

 ·         הורדת עלויות ייצור (ללא שינויי תכן)

פרויקט זה מתרכז בניתוח עלויות הרכיבים והחלקים (פלסטיקה, זיווד, עיבוד שבבי, כרטיסים אלקטרונים, רכבים חשמליים). מטרת הפרויקט היא הורדת עליות החומר ללא שינוי עץ המוצר. הורדת העלויות מושגת ע"י רכש של אותם חלקים מספקים זולים יותר. כל הספקים איתם אנו עובדים הם מוסמכי תעשייה רפואית או תעשייה ביטחונית, כך שהורדת המחיר אינה באה על חשבון האיכות.

 

·         הורדת עלויות ייצור (שנוי תכן ושיטות יצור והרכבה)

פרויקט זה מתרכז בניתוח תהליכי היצור ועלויות הקשורות אליהם.  מניסיוננו ניתן להגיע להוזלות משמעותיות ע"י שיפור תהליכי היצור.  אנו מבצעים ניתוח בעיות YIELD  ושיפורן, ניתוח חומר הנפסל בתהליך   SCRAP וצמצום הנפל, ומייצבים את המערכת ע"י שיפור תהליכי בקרת איכות. שנויי תכן שמטרתם שיפור וייעול תהליכי הייצור. כמובן שהשינויים מחייבים וולידציה.

 

·         שיפור אמינותם ואיכותם של מוצרים

בחברות רבות קיים, בין אם מתועד ובין אם לא, מידע רב על הכשלים בקו היצור.  לרוב בתהליך העבודה השוטפת אין את הזמן והמשאבים לעצור ולבצע ניתוח כשלים בשטח ובמחשב ולאחר מכן לצאת עם פתרונות לשיפור אמינות המבוססת על הממצאים.  במקרה זה אנו מנתחים את המידע ומצביעים על דרכים לשיפור האמינות.

 

·         ארגון תיקי ייצור ונהלי הרכבה

תיקי הייצור בחברה נדרשים להיות מותאמים לתקנים השונים. כמו כן תיק יצור מאפשר לחברה גמישות תפעולית במעבר בין קבלני משנה .  לחברתנו ניסיון רב בפרויקטים של הכנה ושיפור תיקי מוצר: BOM, הוראות הרכבה, ATP,ATR , כרטיסי ניתוב, שרטוטי הרכבה ושרטוטי יצור בהיקפים שונים ולתוצרים שונים:  בניית עצי מוצר ומדיניות קטלוג חלקים, הכנת הוראות הרכבה מבוססות תמונות, הכנת הוראות הרכבה מבוססות מצגת. במהלך הכנת נהלי הרכבה אנו נבצע אפיון של פערים במתקני יצור ובדיקה ואפיון נקודות כשל בתהליכי היצור.

 

·         אפיון והטמעת מערכת מידע ( SAP. SAP BUISNESS ONE, PRIORITY)

פרויקט הטמעת מערכת מידע דורש זמן רב מעובדי החברה, שלרוב ממשאבים שאינם פנויים לכך ומנגד אינו מצדיק גיוס אנשים קבועים לטווח ארוך. לכן אנו מציעים שרות זה כפרוייקט ממוקד וייחודי. הניסיון שלנו במערכות מידע מגוונות מאפשר לנו להתאים את המערכת לחברה באמצעות:

  • אפיון תהליכי העבודה בחברה
  • הגדרת תהליכי העבודה
  • הכנת תוכנית עבודה להטמעת מערכת מידע
  • הרצת פיילוט
  • הטמעת המערכת
  • הגדרת דוחות

      

צריכים סיוע מאנשי תפעול מנוסים בנושא שלא רשום פה? צרו קשר ונבנה יחדיו פרוייקט מתאים לדרישותיכם.

 

 

 צור קשר -  טלפון :  054-641-641-7    -    מייל :   info@operations.co.il                     Follow us on LInkedin