חומר מקצועי

 


אתגרים בייצור מוצר חדש

אתגרים בייצור מוצר חדש – הרצאה עבור תוכנית Recanati MBA Program - ההרצאה והתמהיל לעיונכם - שאלות - צרו קשר ואשמח לענות.

פרוייקט ייצור בקבלנות משנה

תהליך הוצאת או העברת ייצור מערכת לקבלן משנה הוא תהליך קריטי להצלחת הייצור. כבכל פרויקט יש לנהלו עם שלבים ולוח זמנים. מניסיון: הפרויקט עורך ביו 3-6 חודשים, ודורש כ 42 ימי עבודה. כדי לעזור – ערכנו עבורכם את עיקרי השלבים עם הזמנים:

התאמת המוצר לייצור סדרתי

במהלך חייו של מוצר יש שלב שבו הוא עוזב את המעבדה, שהוא מפסיק להיות אב טיפוס ויש לו כבר תוכנית ביקושים. זה השלב שאתם רוצים להעביר את הייצור ממהנדסי הפיתוח לאנשי הייצור. לשם כך יש לוודא שהמוצר מוכן ומתאים לייצור סדרתי גם אם מדובר בסדרות קטנות. אילו נקודות יש לקחת בחשבון במהלך התאמת המוצר לייצור כזה?

ניהול רכש לפיתוח

חברות נדרשות לבצע רכש מהיר של אבי טיפוס ודגמים. רכש זה שונה מהרכש השוטף, הוא דורש הבאת החומר בלוחות זמנים קצרים ובאיכות גבוהה. באופן כללי רכש לפיתוח הינו בעל אופי אחר: כמויות קטנות, שינויים רבים ודרישות לא סטנדרטיות למידי. אין ברירה - בפועל יש צורך לבצע את הרכש בלוח זמנים קצר יותר ולהיות גמישים יותר.

פרוייקטי רכש במיקור חוץ

תכנון ניהול וביצוע בפועל של פרוייקט רכש דורשים מומחיות וניסיון שניתן למנף להצלחה. הצלחת פרוייקט רכש משמעותה, עמידה בלוח זמנים מאתגר, עמידה בעלויות ייצור ואף חיסכון בעלויות, מבלי לפגוע בצורכי הפרוייקט, תוך התייחסות פרטנית לכל השלבים הנדרשים לביצועו. אנו מסייעים לכם בדרך לפתרון איכותי ממשי הבא לידי ביטוי בתוצאות מוכחות. אנו מביאים לכם מספר דוגמאות לתוצאות של פרוייקטים שבצענו בתחומים שונים, שמראות כיצד שילוב של מיקור חוץ נחוץ, לטובת עמידה בלוח הזמנים של פרוייקט הרכש ולחיסכון בעלויות שלו, לעומת ביצוע הפרוייקט ללא שירות זה.

שלבים בקבלת ISO13485 ולוחות זמנים

כשחברה למכשור רפואי מפתחת מכשיר חדש, חשוב שתדע שבעתיד היא תצטרך להוציא למכשיר תקן ISO13485. מהו התהליך של קבלת התקן ומתי כדאי כבר להתחיל בתהליך של קבלתו? פה תמצאו את השלבים העיקריים ואת לוחות הזמנים.

מה זה ISO13485 ומדוע חברת סטארט אפ צריכה את זה?

חברות שמפתחות מכשור רפואי צריכות במוקדם או במאוחר לקבל תקן ISO13485. אז מה זה בעצם ISO13485 ומהן הסיבות שחשוב לקבל אותו?

ניהול תפעול במיקור חוץ בשלב בניית אב-טיפוס

חברות קטנות רבות נתקלות באתגרים תפעוליים בשלבים המוקדמים של פעילותן, בעיקר בשלב בניית אב טיפוס. כתוצאה מכך נתקלות החברות בעיכובים רבים ובדחיות של לוח הזמנים. הפתרון, להתחיל את שרשרת התפעול שלהן במיקור חוץ.

שלבים בקבלת אישור CE

שלבים בקבלת אישור CE בחברות בתחום מיכשור רפואי ולוחות זמנים


Optimizing your Design Process for Production הרצאה בכנס MDDMI 2014

איתור ספק בסין

סין מרכזת מגוון רחב של יצרנים בתחומים שונים וברמות איכות ואמינות שונות. רכש מיצרן סיני מאפשר חיסכון של עלות החומר בטווח הארוך. אך חשוב לעשותו בזהירות תוך השקעת זמן ומשאבים במציאת התהליך והספק הנכון עבור החברה והמוצר.

 צור קשר -  טלפון :  054-641-641-7    -    מייל :   info@operations.co.il                     Follow us on LInkedin